2009. június 16. 16:07:50 |
Az alábbi tippben Windows XP-ben fogunk elkészíteni egy 3D-s asztalt, méghozzá a SphereXP segítségével.
| SphereXP |

Ez alapján amit láttam, engem nem győztél meg :d| Megtekintések száma: | 12900 | Hozzászólások: | 13 |
| - VideoSmart.hu-n: | 12900 | Kedvencek között: | 2 |
| - Más oldalon: | 0 | Értékelések: | 17 |
hackflux2 további videótippjei »
Az alábbi tippben Windows XP-ben fogunk elkészíteni egy 3D-s asztalt, méghozzá a SphereXP segítségével. (több infó) (kevesebb infó)